Porady

Packa czy pejcz? – co wybrać

Wiele par zmaga się z problemem rutyny seksualnej. Okazuje się, że po pewnym czasie metody stymulacji, które były na początku związku niezwykle podniecające, z czasem zaczynają się nudzić. W związku z tym partnerzy sięgają po nowe, ekscytujące rozwiązania. Jednym z najlepszych sposobów na urozmaicenie relacji jest wprowadzenie elementów BDSM. 

Lepsze są packi czy pejcze erotyczne? 

Packa jest stosowana przez partnerów, którzy lubią sobie urozmaicić doznania. Przede wszystkim wynika to z faktu, że z jednej strony jest miękka, z drugiej zaś twarda co pozwala partnerowi na wybór rodzaju klapsa. Obie opcje są przyjemne i obu warto spróbować, dlatego jest to bardzo interesujący gadżet erotyczny, który warto posiadać. Uderzenia pejczem są jednak bardziej zmysłowe. Znajduje on doskonałe zastosowanie w trakcie masażu oraz przy grze wstępnej. Wiedz, że Twoja partnerka poczuje przyjemną rozkosz, gdyż elastyczne rzemykowe paski dadzą jej doznania, których być może nigdy wcześniej nie odczuwała. Wielu kobietom pejcze erotyczne kojarzą się również z pożądaniem, jakim darzą je ich partnerzy. Trudno jest jednoznacznie stwierdzić, który gadżet sprawdzi się lepiej, ponieważ oba mają swoje atuty. Pary chcące doznawać mocnych, głębokich emocji w swojej sypialni, powinny więc zdecydować się na oba rozwiązania. 

Dlaczego kobiety lubią pejcze erotyczne? 

Każda kobieta jest inna. Ze względu na swoją naturę, od czasu do czasu potrzebuje mocniejszych doznań. Pejcze erotyczne to doskonałe rozwiązanie dla odpowiedzialnych i dojrzałych partnerów, którzy lubią delektować się seksem oraz chwilami spędzonymi ze sobą. Bardzo ważna jest dojrzałość emocjonalna, ponieważ przypadkowe uderzenia mogą zrobić krzywdę drugiej osobie i w niepowołanych rękach taki gadżet może być niebezpieczny.

Partnerstwo BDSM wymaga odpowiedzialności oraz szacunku do osoby partnera, dlatego bardzo ważny jest tutaj dialog oraz wzajemna komunikacja. Pejcz to świetny gadżet, pod warunkiem że jesteście za siebie wzajemnie odpowiedzialni oraz znacie swoją granicę bólu.

Zanim zdecydujecie się na zakup pacek lub pejczy erotycznych, musicie nauczyć się operować tymi gadżetami. Każdy ma też swoje indywidualne preferencje co do pejczy. Osoby, które dopiero zaczynają przygodę z tego rodzaju zabawkami powinny zdecydować się na gadżet z plecioną rączką. Jest on o tyle dobrym rozwiązaniem, że idealnie układa się w dłoni. Jeśli chcecie używać pejcza w różnych miejscach, warto pomyśleć o takim, cechującym się niewielkim rozmiarem, co jest o tyle wskazane, że jest dyskretny i nie rzuca się w oczy. Niech nie zmyli was rozmiar — takim mini-gadżetem można zadawać mocne klapsy, zwłaszcza jeśli wykonany został z naturalnej skóry. Część pejczy wykonanych jest z materiału zamszowego. Wielu partnerów chwali sobie takie rozwiązanie, bo każde muśnięcie dostarcza zmysłowych, subtelnych doznań oraz sprawia, że w sypialni jest znacznie więcej pikanterii niż miało to miejsce wcześniej. Kobiety lubią pejcze oraz dojrzałych mężczyzn, potrafiących przy pomocy takiej zabawki delikatnie, a równocześnie stanowczo, się nimi zająć.