skóra
Porady

Laser Fotona – jakie daje efekty?

Laser Fotona to niezwykle ciekawe rozwiązanie, jakie pozwala przeprowadzić skuteczny lifting. Nie zapominajmy o tym, że jest to urządzenie zaawansowane i nowoczesne, które ma na celu zagęszczać skórę na zewnątrz oraz wewnątrz. Z tym urządzeniem wiąże się też endolifting, czyli zabieg we wnętrzu jamy ustnej. Pozwala uzyskać produkcję kolagenu, silne ujędrnienie i wypełnienie zmarszczek, bez korzystania z wypełniaczy. Foton 4D jest z pewnością odmładzaniem całkiem nowej generacji. Z zabiegu skorzysta każdy, kto docenia nieinwazyjne laserowe zabiegi z wysoką skutecznością. O czym pamiętać po zabiegu? Jakie opinie ma laser Fotona? Jakie efekty możemy zauważyć? O czym warto wiedzieć?

Laser Fotona opinie

Laser Fotona w Kielcach – Emilux cieszy się bardzo dobrymi opiniami na rynku. Pacjentki jasno wskazują, że dzięki takiej opcji na nowo odzyskały pewność siebie i jędrność skóry. Cera stała się wolna od zmarszczek, a kobieta może zyskać odmłodzenie nawet o parę lat. Niestety z biegiem czasu nasza skóra wiotczeje i jest podatna na bruzdy, nierówności i zmarszczki. Z pomocą przychodzi laser Fotona w Kielcach, jaki cieszy się bardzo dobrymi opiniami na rynku. 

Laser Fotona efekty

Fotona laser jest aktualnie jednym z najbardziej zaawansowanych zabiegów. Cechuje się on szerokim spektrum działania, co jest doceniane na rynku. Istotny jest fakt, że urządzenie nie ogranicza się tylko do zniwelowania problemów estetycznych. Pozwala też przeprowadzić endolifting, zabiegi niwelujące rumień, trądzik, zmiany potrądzikowe czy rozszerzone naczynka. Ogromnym atutem jest wysoka skuteczność, jaka przekłada się na sporą popularność lasera. Co do zabiegów anti-angi, każdy z nas może wykonać odmładzania ablacyjne, nieablacyjne i resurfacing skóry. 

Laser Fotona w Kielcach – Emilux: jakie etapy obejmuje?

Okazuje się, że zabieg bazuje na kilku etapach. Są one następujące:

  • Etap I – obejmuje ednolifting, jaki wykonuje się we wnętrzu jamy ustnej. Fale lasera wywołują lekkie, kontrolowane podgrzanie, co z kolei pobudza kurczenie włókien kolagenowych i wspomaga ich odbudowę. W efekcie uzyskujemy lepszą elastyczność policzków, wygładzenie zmarszczek dookoła ust i bruzd nosowo-wargowych. 
  • Etap II – jest nazywany Frac3. Obejmuje działanie od zewnątrz, wraz z zastosowaniem nowoczesnego lasera. Pozwala on oddziaływać na najgłębsze warstwy skórne. Nie dochodzi zatem do uszkodzenia wierzchniej skóry, a włókna kolagenowe ulegają odbudowie. 
  • Etap III – to etap Piano. W tym wypadku stosuje się ultra-długi impuls z lasera do napięcia na sporych powierzchniach skórnych. Termiczny lifting jest niezwykle intensywny, natomiast energia dociera aż do podskórnej tkanki. Kobieta po zabiegu zauważa skórę napiętą i odżywioną. 
  • Etap IV – to peeling laserowy. Zabieg peelingu wiąże się z zastosowaniem wiązki lasera, jaka stymuluje skórę do regeneracji. Zazwyczaj jest polecany osobom ze skórą szorstką i grubą, jaka ma nierówny koloryt. Na uwagę zasługuje odparowanie wody z naskórka, co uzyskuje się poprzez naświetlanie. Po 2-3 dniach od zabiegu dochodzi do złuszczania naskórka. 

Laser Fotona po zabiegu

Po zabiegu dochodzi do wspomnianego już złuszczania naskórka. Intensywność jest zależna od mocy lasera czy też kondycji skóry. Siła działania – to zagadnienie należy ustalić ze specjalistą jeszcze przed zabiegiem. 

Laser Fotona bazuje na kombinacji nowoczesnych laserów. Warto zauważyć, że przez kilka dni skóra jest zaczerwieniona. Do regeneracji dochodzi w ciągu 3 pierwszych dni, jak i do złuszczania martwego naskórka. Przewidywany czas rekonwalescencji w tym wypadku to ok. 3-7 dni, jednak wiele zależy od organizmu i cery. Ten nieinwazyjny zabieg jest wykonywany przez specjalistów w gabinetach. Podczas poszukiwania najlepszej oferty, zazwyczaj interesuje nas cena i kompleksowe podejście do oczekiwań klienta. 

Nowoczesny laser Fotona ma szerokie grono zadowolonych klientek, jakie chętnie dzielą się pozytywnymi odczuciami po zabiegu.